Series
Ratings
26
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5