Movies
Ratings
436
Christmas in AugustRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Nothing to HideRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
PersonaRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5