Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
MethodRated ★ 1.0
Seventeen Power Of Love : The MovieRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5