Series
Ratings
122
Dear White PeopleRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 2.5
The PoliticianRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 2.0