Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.0- TOKYO Dragon HantenRated ★ 2.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Marmalade BoyRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0