Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The King of RomanceRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- 취미는 과학Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 2.5