Titles you rated
Lunch Gokon Tantei - Koi to Gurume to Nazotoki toRated ★ 4.5
7SeedsRated ★ 1.0
Secret of 10Rated ★ 3.0
Prayers In The Emergency RoomRated ★ 3.0
The Detective and The ProsecutorRated ★ 3.0
Top KnifeRated ★ 3.5
Absolute Zero Season 4Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Way I LiveRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 2.0
- 시각탐정 히구라시 타비토Rated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Kyoushi Binbin MonogatariRated ★ 4.0