Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
The Good LiarRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0