Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5