Movies
Ratings
90
Real SteelRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Adventures of Arsene LupinRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0