Movies
Ratings
93
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0