Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0