Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
A Tour GuideRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 1.5- DreamRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0