Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
SleepRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Female TazzaRated ★ 2.0