Series
Ratings
72
The Price of ConfessionRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The WitchRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
Rose MansionRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0