Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
The NetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0