Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Hachi-koRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 2.0
HitchRated ★ 1.0
She's Out of My LeagueRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Broken EnglishRated ★ 3.0
The SwitchRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 2.0
The WomenRated ★ 1.0