Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MinariRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0