Titles you rated
Cold EyesRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
SanctumRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 1.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0