Series
Ratings
47
ERASEDRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5