Movies
Ratings
627
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5