Movies
Ratings
258
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0