Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 2.0
The CollectorRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0