Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0