Movies
Ratings
627
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5