Movies
Ratings
47
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0