Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5