Titles you rated
KarmaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 2.5