Movies
Ratings
57
The BatmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 3.5