Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 1.5
Doma Ahn Jung-geunRated ★ 0.5
HanbandoRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
EncantoRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The BoatRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Take Your PillsRated ★ 4.0