Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Our PlanetRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0