Movies
Ratings
48
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0