Movies
Ratings
36
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Lyle, Lyle, CrocodileRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0