Titles you rated
91 DaysRated ★ 5.0
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 1.5
Dead Mount Death PlayRated ★ 3.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.5- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.0