Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Children of NobodyRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Miracle We MetRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0