Titles you rated
AmélieRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
SplitRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5