Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5