Movies
Ratings
126
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0