Titles you rated
Stars at NoonRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Same Same But DifferentRated ★ 3.0
PriscillaRated ★ 3.0
Blast from the PastRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
Tchaikovsky’s WifeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The Edge of LoveRated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5