Series
Ratings
27
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5