Movies
Ratings
123
I Am LegendRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Knights of Sidonia: The MovieRated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0