Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Console WarsRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0