Series
Ratings
171
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 3.5
Noble FarmerRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5