Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0