Series
Ratings
24
AemaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5