Movies
Ratings
127
BraveheartRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0