Series
Ratings
18
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.0
크로스 게임 part4Rated ★ 3.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 3.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 3.0
Major 2ndRated ★ 3.0- Major Season 5Rated ★ 3.0
- Major Season 4Rated ★ 3.0
Major Season 3Rated ★ 3.0
Major Season 2Rated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5