Movies
Ratings
596
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5- Marguerite TramRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5