Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
Our Dating SimRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 3.0
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5