Titles you rated
Your LetterRated ★ 2.5- The UninvitedRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 5.0
Savage GraceRated ★ 3.0- Baridegi: The Abandoned GirlRated ★ 0.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
TarotRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0